Już w najbliższą niedzielę Ewa Wiktoria Pieczyńska, jedna z organizatorek rekolekcji autostopowych „Piękne stopy” i jeszcze dwie „Boże wariatki” będą gośćmi naszej rodziny parafialnej. Na zakończenie Mszy św. o godz. 9.00 i 11.30 będziemy mogli wysłuchać ich świadectwa, a Ci, których ono poruszy czy zaintryguje będą mogli po południu o godz. 16.00 wziąć udział w dłuższym spotkaniu i warsztatach.
Rekolekcje autostopowe „Piękne stopy”… Mottem rekolekcji były słowa, które Duch Święty wypowiedział do Filipa w Dziejach Apostolskich: „Idź i przyłącz się do tego wozu”. Po trzech dniach przygotowania duchowego i praktycznego wyruszyli w świat. Przez tydzień przemierzali polskie i europejskie drogi, rozmawiając z napotkanymi kierowcami o wierze i o życiu. To, czy będą mieli gdzie spać i co jeść, pozostawili Bożej Opatrzności. Czas spędzony w drodze stanowił okazję do doświadczenia Bożej opieki, spotkania z Jezusem w drugim człowieku, otwarcia się na prowadzenie codziennie przez Ducha Świętego. Dotarli na wszystkie krańce Polski, Włoch, Bośni, Anglii… W niedzielę 16 września przyjadą stopem do Wieńca, aby zachęcić nas do wspólnej podróży prosto do nieba:) Zapraszamy!