1. Nad Jordanem Jan odkrył, że Jezus to oczekiwany Mesjasz, Syn Boży i daje o Nim świadectwo. „Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym” (J 1,34). Czy mam takie samo poczucie, że Jezus jest tym, na którego czekałem, kto ofiaruje mi prawdziwe spełnienie i nie pozwoli upaść? Gdzie i w jaki sposób w mojej codzienności mogę dać świadectwo o Jezusie?

2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Na naszych oczach trwa dramat tysięcy rodzin opuszczających swoje domostwa z powodu wojen, biedy i prześladowań. Otoczmy ich dzisiaj szczególną modlitwą.

3. Dziś trzecia niedziela miesiąca – dzień zbiórki na cele inwestycyjno-remontowe w naszej parafii. Za wszystkie ofiary, także te składane z okazji kolędy serdeczne Bóg zapłać!

4. W poniedziałek od godz. 18.00 do 19.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej na plebanii spotkanie grupy ewangelizacyjnej.

5. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a po niej comiesięczne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

6. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

8. W sprawach kancelaryjnych w okresie kolędy proszę umawiać się po Mszach św. lub telefonicznie.